KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983088
nr 1298 3088
Oidentifierad konstnär. Signerad Pagani, Pojke med häst. Olja på duk, 51x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:52:41
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr